Dla kogo?

Dla dzieci w wieku 5-9 lat. Tematyczne spotkania dla dzieci to mnóstwo śmiechu, kreatywnej zabawy i rozwijania wyobraźni. Każde warsztaty maluchy kończą z samodzielnie stworzoną, kwiatową kompozycją i pamiątkowym zdjęciem!

Dla dorosłych 60+ Zapraszam wszystkich dorosłych 60+, którzy mają ochotę spędzić wspaniale czas w towarzystwie kwiatów, poznać pozytywnych ludzi
i być może odkryć nową pasję. Na koniec warsztatów będzie okazja, by sfotografować się ze swoim dziełem!

Zapewniam wszystkie niezbędne materiały na warsztaty: różnorodne kwiaty do tworzenia kompozycji, a także narzędzia i pomoce w postaci koszyczków, nożyczek czy doniczek.

Zabierz ze sobą jedynie dobry nastrój!

 
Na warsztatach florystycznych poznasz:

Sekrety pielęgnacji roślin kwiatowych. Poznasz i zrozumiesz potrzeby kwiatów, a wtedy ich pielęgnacja nie przysporzy Ci trudności. Za to z pewnością da mnóstwo przyjemności.

Tajniki układania kompozycji kwiatowych. Dowiesz się, jak dobierać kolory, rodzaje oraz wielkości kwiatów, a następnie układać z nich przepiękne kompozycje.

Specyfikę pracy florysty. Jak wygląda dzień pracy florysty? Czy każdy może nim zostać? Co trzeba umieć? Podczas warsztatów poznasz odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Nie musisz mieć żadnej wiedzy o kwiatach, by wziąć udział w warsztatach. Wszystkiego Cię nauczę!

 

 

© 2021 Bukiety Boho. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Sklepy internetowe Szczecin